Montaż telewizji w Warszawie

MONTAŻ ANTEN SATELITARNYCH I NAZIEMNYCH DVB-T


Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, modernizacją, naprawą oraz montażem instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wszelkie instalacje wykonujemy szybko i rzetelnie. Naszym klientom, polecamy tylko najlepsze rozwiązania, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i ekonomicznym. Sprzęt i materiały, których używa nasza firma do wykonania montażu, naprawy lub modernizacji, jest zawsze najwyższej jakości. Specjalizujemy się zarówno w instalacjach dla klientów indywidualnych jak i biznesowych (domy, mieszkania, firmy, restauracje, a także dla klientów obcojęzycznych – ambasady, dyplomaci, biznesmeni). Dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatną wizytę, w celu zapoznania się z technicznymi możliwościami realizacji montażu.

Antena satelitarna

Antena naziemna

Oferowane usługi:

  • Projektowanie indywidualnych i zbiorczych instalacji
  • Montaż anten (dach, balkon, ściana)
  • Ustawienie anteny-sygnału za pomocą urządzeń pomiarowych
  • Okablowanie obiektu
  • Podłączenie i ustawienie wykonanej instalacji
  • Instalacja multiroom-u
  • Naprawy, konserwacje, dostrojenie istniejących instalacji
  • Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych instalacji, zwłaszcza do odbioru nietypowych programów np. azjatyckie
  • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem TIN (The Israel Network)

 

multiroom

Instalacja multiroom

 

 

 

Zajmujemy się także wykonaniem instalacji lub podłączenia usługi multiroom. Umożliwia ona niezależny odbiór różnych programów na wielu odbiornikach telewizyjnych, przy opłacaniu tylko jednego abonamentu. Dzięki tej usłudze, możesz oglądać nawet 4 różne programy w tym samym czasie (do 4 dekoderów w ramach jednego abonamentu). Każdy kolejny dekoder to niewielka dodatkowa opłata, zamiast kolejnego abonamentu.

 

 

multiswitch

Instalacja multiswitch

 

Oferujemy także instalację z użyciem multiswich-a, która umożliwia dystrybucję sygnału satelitarnego z jednej anteny odbiorczej do kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu odbiorców. Rozwiązania takie stosuje się dla instalacji zbiorczych (budynki wielorodzinne) oraz w budynkach o większej kubaturze (rezydencje, hotele). Dzięki takiemu rozwiązaniu klient otrzymuje w każdym pomieszczeniu sygnał tv, tv-sat i opcjonalnie radiowy, za pomocą jednego przewodu. System ten zalecany jest zwłaszcza w domach wielorodzinnych. Możliwe jest „podwójne” okablowanie w przypadku użycia tunera z nagrywarką.

Proponujemy także rozwiązania dla tych klientów, którzy nie mają pozwolenia na zamontowanie instalacji na dachu lub balkonie. Receptą na to może być montaż tzw. Flat Satellite Antenna. Poniżej przedstawiamy przykładowe instalacje z wykorzystaniem płaskiej anteny satelitarnej.